گلاب
خانه / اسانس گل سرخ / اولین تولیدکننده اسانس گل سرخ در ایران

اولین تولیدکننده اسانس گل سرخ در ایران

تولیدکننده اسانس گل سرخ در ایران با تولید این نمونه محصول در نمونه های کاملا مرغوب و با کیفیت توانسته به اولین تولید کننده بهترین اسانس ها در بازار جهانی تبدیل شده و از این طریق عرضه و تقاضای زیادی را به خود اختصاص دهد.

واحد های تولیدی اسانس گل در ایران

واحد های تولیدی زیادی در ایران در زمینه تولید انواع نمونه های اسانس گل در حال فعالیت می باشند، زیرا در ایران دشت های وسیعی از گل های محمدی در برخی از مناطق یافت می شود و همچنین افراد زیادی در زمینه ی مربوطه تخصص دارند.

تولید کننده های اسانس گل در ایران برای تبدیل شدن به برترین تولید کننده به صورت رقابتی با یکدیگر فعالیت می کنند. بنابراین می توان گفت که در واحد های تولیدی مختلف ایران اسانس هایی تولید می شود که از لحاظ کیفیت در مرتبه ی بالایی قرار دارند.

بزرگترین واحد تولید کننده ی انواع اسانس گل در ایران شهرستان کاشان می باشد زیرا در این استان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب میزان زیادی گل محمدی یافت می شود بنابراین واحد های زیادی در این استان فعالیت خود را آغاز نموده اند.

گفتنی است که شهرستان کاشان بزرگترین واحد تولید کننده ی گلاب در جهان نیز شناخته شده است که محصولات تولیدی آن از لحاظ کیفیت در مرتبه ی بالایی قرار دارند.

اسانس گل در ایران علاوه بر شهرستان کاشان در شهر های کرمان، مازندران و فارس نیز تولید می شود.

گفتنی است که همه ی واحد های تولید کننده گلاب در ایران از آنجا که محصولاتی را در نمونه های کاملا بهداشتی و مرغوب تولید می کنند می توانند علاوه بر فروش در بازار داخلی آنها در خارج از کشور نیز به فروش برسانند.

اسانس گل سرخ

مرکز فروش اسانس گل سرخ

فروش اسانس گل سرخ در مرکز های اصلی فروش و سایت های اینترنتی به طور گسترده تری از سایر فروشگاه ها انجام می شود زیرا این دو مرکز محصولات کاملا با کیفیت را با قیمت واحد تولیدی در اختیار مشتری قرار می دهند زیرا آن ها محصولات تولید شده در کارخانه ها را به طور عمده و مستقیم دریافت می کنند به همین دلیل است که صنایع مصرف کننده ی اسانس گل محمدی و همچنین تاجران برای تامین نیاز خود محصولاتشان را از این مراکز دریافت می کنند.

گفتنی است که خرید از مراکز اصلی و همچنین فروشگاه های اینترنتی این امکان را فراهم می کند که مشتری از قیمت کلیه ی محصولات از طریق لیست قیمتی که به آن ها ارائه می شود اطلاع یافته و همچنین محصولاتش را بدون پرداخت کرایه ی حمل بار دریافت نماید.

در برخی از کشور ها که اسانس های تولید شده در ایران به طور گسترده ای به فروش می رسد مسئولان اقدام به اعطای نمایندگی نموده اند زیرا ازین طریق می توانند همزمان با تبدیل شدن به تولید کننده ی انحصاری محصولات را با قیمت مناسبی در اختیار متقاضیان قرار دهند و از این طریق با درصد فروش بیشتر سود بالاتری را کسب نمایند.

عرضه انواع اسانس گل محمدی در بازار

از انواع نمونه های اسانس گل محمدی که در بازار عرضه می شود تا در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد می توان به اسانس پودری، محلول در روغن و مایع اشاره نمود که هر کدام کاربرد مختلفی را دارا می شود.

عرضه انواع نمونه های اسانس در بازار پس از بسته بندی نمودن آن ها به شکل استاندارد به طور گسترده ای در سراسر کشور اعمال می شود تا امکان خرید این محصول به راحتی برای افراد فراهم شود.

بزرگترین عرضه کننده ی اسانس گل محمدی در ایران شهرستان کاشان می باشد که با دارا بودن تعداد زیادی واحد تولیدی برند های مختلفی از اسانس را که روند تولید کاملا مناسبی دارند را در اختیار مشتری قرار می دهد.

عرضه انواع اسانس در بازار سراسر کشور به طور مستقیم در حال انجام است بنابراین عدم وجود واسطه ها موجب می شود مصرف کننده ها بتوانند محصولاتی را با قیمت مناسبی خریداری نمایند. از طرفی عرضه مستقیم موجب ثابت ماندن قیمت اسانس در سراسر کشور خواهد شد.

اسانس گل سرخ

کیفیت اسانس گل سرخ

کیفیت اسانس های گل سرخ تولیدی واحد های مختلف به مواردی بستگی دارد که برخی از آن ها در ادامه مطرح شده اند.

 • کیفیت گل های مورد استفاده

گل های محمدی که به روش کشت بافتی و یا از بوته ی بدون خار گل به دست می آیند دارای اسانس بیشتر و عطر قوی تری هستند بنابراین برای تولید اسانس بهترین نمونه می باشند.

 • نحوه ی اسانس گیری

روند اسانس گیری از گل اگر اسانس گیری با استفاده از دستگاه های مخصوص صورت گیرد کیفیت اسانس های تولید شده بالا خواهد بود.

گفتنی است که اسانس های تولید شده در ایران به با کیفیت ترین اسانس ها معروف می باشند زیرا تولید آن ها به شیوه ای کاملا تخصصی انجام می شود.

برای انجام صادرات انواع نمونه های اسانس با کیفیت ترین نمونه های اسانس تولید شده در کشور که از درجه کیفی بالاتری از سایر نمونه ها قرار دارند انتخاب می شوند زیرا تنها در این صورت می توان جایگاه صادر کننده برتر را حذف نمود و با جلب رضایت مشریان حجم صادرات این نمونه محصول را افزایش داد.

توزیع قطره گل سرخ در بازار

قطره گل سرخ که به قطره روغن گل سرخ شهرت دارد از اسانس روغن گل محمدی به دست می آید این نمونه قطره به دلیل فواید بی نظیری که به همراه دارد و همچنین خواص درمانی فوق العاده امروزه متقاضیان زیادی را دارا می باشد از اینرو توزیع آن در سال های اخیر در بازار سراسر کشور به میزان زیادی در حال انجام است.

از جمله فواید روغن گل سرخ عبارتند از:

 • روشن کننده و جوان کننده پوست
 • از بین بردن جوش و لکه های صورت
 • نرم کننده ی بسیار قوی
 • آرامش بخش اعصاب
 • درمان آرتروز و رماتیسم
 • درمان سرماخوردگی
 • رشد و تقویت مو
 • درمان فشار خون بالا
 • پاکسازی خون و کبد
 • پاکسازی صورت
 • درمان کننده ی درد های معده
 • افزایش گردش خون در بدن
اسانس گل سرخ

عمده مصرف اسانس های گل سرخ

اسانس های گل سرخ در نمونه های پودری، محلول در روغن و همچنین مایع به طور عمده ای در صنایع مصرف می شود. به طور مثال از اسانس پودری گل محمدی برای تولید انواع نمونه های کیک، بیسکویت، شیرینی و… استفاده می شود.

اسانس محلول در روغن گل محمدی برای تولید روغن گل محمدی و همنچنین تولید عطر و… استفاده می شود.

اسانس مایع گل محمدی برای تولید انواع دسر، نوشیدنی به کار می رود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com