گلاب
خانه / نهال گل / اولین سایت فروش نهال گل رز به صورت انبوه

اولین سایت فروش نهال گل رز به صورت انبوه

سایت فروش نهال گل رز با فروش محصولات خود به صورت انبوه و با قیمتی بسیار مناسب توانست توجه ی متقاضیان را به خود جلب نماید به طوریکه امروزه خرید از این مرکز بیشتر از سایر مراکز فروش انجام می شود، از اینرو سایت های فروش در ایران اولین جایگاه را کسب نموده اند.

نهال گل رز

قیمت نهال گل رز در سایت ها

در سایت های فروش اینترنتی نهال، قیمت نهال گل رز پایین ترین قیمت ممکن است که توسط واحد تولیدی تعیین می شود به همین دلیل است که امروزه بسیاری از واحد ها خرید خود را از این سایت ها انجام می شدند. دلیل ارائه نمودن قیمت مناسب توسط سایت های اینترنتی این است که آن ها محصولات خود را به صورت مستقیم از واحد پروش دهنده در یافت نموده و سپسس در اختیار مشتری قرار می دهند. گفتنی است که امکان خرید عمده از سایت های مذکور وجود دارد.

از مزیت های خرید اینترنتی نهال گل رز علاوه بر ارائه قیمت مناسب می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود.

 • اطمینان از سالم بودن نهال های خریداری شده و همچنین بالا بودن کیفیت آن ها
 • تحویل بار در محل خواسته شده بدون نیاز به پرداخت کرایه
 • عدم نیاز به مراجعه حضوری برای سفارش نمونه های مختلف گل
 • توانایی دیدن کلیه ی نمونه های نهال های رز به همراه ویژگی ها و مشخصات آن ها داخل سایت

راه اندازی سایت فروش نهال

سایت های فروش نهال که از طرف مراکز معتبر راه اندازی می شوند می توانند سالانه حجم خرید و فروش بالایی را به خود اختصاص دهند. این سایت ها می توانند علاوه بر خرید فروش در بازار داخلی یا به عبارتی تامین نیاز بازار داخلی کشور به در حوزه ی فعالیت های تجاری نیز شرکت نمایند.

از انواع نمونه های نهال گل که در سایت های اینترنتی به فروش می رسند می توان به نهال های گل رز محمدی، رز سرخ، رز رونده، نسترن و… اشاره نمود که در بین آن ها نهال های رز سرخ و گل محمدی بیشترین حجم از خرید را به خود اختصاص داده اند. دلیل خرید این نمونه نهال ها در حجم بالا در ادامه ذکر شده است.

نهال های رز محمدی حجم کاشت بالایی در داخل کشور دارد زیرا کاشت راحت تری از قلمه دارد. نهال های گل محمدی در استان هایی که واحد تولیدی گلاب راه اندازی شده که شرایط آب و هوایی مناسبی دارند سالانه به طور گسترده ای کاشته می شوند تا تامین کننده ی نیاز واحد های تولیدی مختلف باشند.

نهال گل رز سرخ توسط گلخانه ها به طور عمده ای خریداری می شود زیرا گل رز سرخ در بازار داخلی و خارجی حجم خرید زیادی دارد.

نهال گل رز

واحد های تولیدی نهال گل

واحد های تولیدی نهال گل در ایران در نقاطی از کشور فعالیت می کنند که شرایط آب و هوایی مناسبی داشته باشد.

این واحد ها از بوته های گل پاجوش ها را جدا نموده و آن ها را تبدیل به قلمه می کنند، پس از این از نهال ها مراقبت می کنند تا به نمونه ریشه دار تبدیل شود سپس آن ها را در گلدان ها کوچکی می کارند و در محلی قرار می دهند که نور کافی وجود داشته باشد و رطوبت نسبی هوا مناسب باشد. پس از مراقبت از گل ها به صورت مناسب وقتی نهال ها سنی حدود یک تا دو ساله پیدا کردند آن ها را به دست متقاضی می رساند.

به دلیل اینکه قلمه نیاز به مراقبت هایی ویژه برای تبدیل شدن به نهال و سپس بوته ی گل دارند امروزه بسیاری از افراد ترجیح می دهند نهال های گل را خریداری نموده و آن را در گستان ها بکارند.

بیشترین حجم از فروش نهال رز

نهال گل رز محمدی بیشترین حجم از فروش نهال های گل رز در بازار داخلی را به خود اختصاص داده است. به همین دلیل است که حجم تولید نهال رز محمدی در واحد های تولیدی بسیار بیشتر از سایر نمونه ها می باشد. در بین نهال های رز محمدی نهال های بدون خار پر طرفدار تر است به همین دلیل پرورش آن به طور گسترده تری در حال انجام می باشد.

دلیل خرید نهال رز بدون خار در حجم های بالاتر، رشد نمودن این نمونه گل در شرایط مختلف است (مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دارد) همچنین می توان به این موضوع نیز اشاره کرد که در هنگام رشد نیاز به مصرف حجم کمی از آب داشته بنابراین برای پروش دهنده هزینه های به صرفه تری به همراه دارد. لازم به ذکر است که نهال گل رز گل هایی را پرورش می دهد که عطر و بوی بی نظیر دارند.

نهال گل رز

خرید نهال گل رز اعلا

نهال گل رز اعلا یا به عبارتی بهترین نمونه های نهال گل رز در سایت های اینترنتی و مراکز اصلی پرورش دهنده ی این نمونه گل ها موجودند. به همین دلیل است که متقاضیان خرید به صورت عمده محصولات خود را از این دو واحد تهیه می کنند.

نهال گل رز اعلا به نهالی گویند که با استفاده از بهترین نمونه ی خاک و کود ها رشد کرده باشد و همچنین به طور کاملا هرس شده باشد.

مزیت های کاشت نهال گل

کاشت نهال گل به جای قلمه های ریشه دار و بدون ریشه مزیت های زیادی را برای مسئولان واحد پرورش  دهنده آن ها به بوته های گل خواهد داشت که برخی از آن ها در ادامه ذکر می شوند.

 • کاشت آسان در مدت زمانی کوتاه
 • سازگار با هر دو نمونه ی کشت آبیاری و دیمی
 • عدم نیاز به پیاده سازی مراقب های ویژه
 • به ثمر نشستن در مدت زمانی کوتاه
 • پاین آمدن هزینه ها به دلیل حذف بسیاری از مراحل برای رسیدن به نهال گل
نهال گل رز

نهال گل رز محمدی کشت بافتی

نهال های گل رز محمدی موجود در بازار در هر دو نمونه ی کشت بافتی و پا جوش به دست می آیند. نمونه های کشت بافتی نهال رز محمدی به دلیل داشتن ویژگی های زیر از نمونه ی دیگر برتری هایی دارند که برخی از آن ها عبارتند از:

 • گل های به دست آمده از نهال های کشت بافتی عطر و اسانس بی نظیری به همراه دارند.
 • نهال های کشت بافتی احتمال بالایی برای تبدیل شدن به بوته و ثمر دادن گل  دارند.
 • نهال های گل محمدی کشت بافتی همگی دارای اندازه های یکسانی بوده و با یکدیگر تناسب دارند بنابراین گلستان های نهال کشت بافتی زیبا تر بوده و نظم بیشتری دارند.
 • نهال های گل محمدی کشت بافتی در قابلیت جداسازی در هر دو نمونه ی خوراکی و غیر خوراکی را دارند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com