گلاب
خانه / روغن گل / تولید و فروش روغن گل محمدی باریج در تهران

تولید و فروش روغن گل محمدی باریج در تهران

فروش روغن گل محمدی باریج در تهران و سایر شهرستان ها به دلیل دارا بودن خواص بی نظیر در حجم های بالایی انجام می شود به همین دلیل تولید کننده ها در حال افزایش حجم تولید محصولات خود برای تامین نیاز مردم هستند.

روغن گل محمدی چه خواصی دارد؟

روغن گل محمدی که سرشار از اسانس های گل محمدی است به دلیل دارا بودن خواص و مزیت های مصرفی فراوان امروزه توجه بسیاری از مصرف کننده ها را به خود جلب نموده است که برخی از آن ها در ادامه مطرح شده اند:

  • روغن گل محمدی برای پوست

این روغن علاوه بر  افزایش شادابی صورت یک نرم کننده ی بسیار مناسبی بوده و همچنین نقش مهمی در جوان سازی صورت دارد. همچنین گل محمدی برای از بین بردن جای لک ها و آکنه موثر بوده و رفع کننده ی جوش های صورت می باشد به همین دلیل توجه بسیاری از افراد را به خود جلب نموده است.

  • روغن گل محمدی برای درمان زخم

این محصول برای درمان زخم ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد زیرا همزمان با جلوگیری از خون ریزی زخم برای از ضدعفونی نمودن و از بین بردن جای زخم موثر می باشد.

  • تقویت ریشه ها و افزایش رشد مو

این روغن با افزایش جریان خون در پوست سر موجب تقویت ریشه های مو شده و رشد آن ها را نمیز افزایش می دهد.

روغن گل محمدی
  • درمان فشار خون

روغن گل سرخ به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی آنتی اکسیدان موجب بهبود روند جریان خون در بدن شده و از اینرو به کاهش فشار خون در بدن کمک می کند.

  • درمان سرماخوردگی

روغن گل محمدی برای درمان سرما خوردگی مفید بوده که این موضوع به دلیل دارا بودن خاصیت آنتی باکتریال و ضد ویروسی می باشد.

  • درمان کبد

روغن گل محمدی برای پاکسازی خون و بیماری های کبد بسیار مناسب می باشد.

  • درمان معده و گوارش

گل محمدی تنظیم کننده ی اسید معده می باشد بنابراین به بهبود هضم غذا کمک نموده و درد های معده را برطرف می کند.

  • درمان رماتیسم و آتروز

روغن گل سرخ خاصیت ضد التهابی داشته و ماساژ آن بر روی کمر و زانو موجب درمان بیماری رماتیسم و آتروز می شود.

  • مقوی اعصاب، رفع آلزایمر و پارکینسون

بوییدن گل محمدی برطرف کننده ی افسردگی بوده زیرا دارای خاصیت نشاط آوری می باشد. همچنین به درمان استرس و اضطراب نیز کمک می کند.

روغن گل محمدی

قیمت روغن گل محمدی در بازار

قیمت روغن گل محمدی تولیدی واحد های مختلف در بازار متفاوت بوده و بستگی به کیفیت محصول دارد ولی به طور کلی می توان گفت قیمت گل محمدی دارای رنج تعیین شده ای می باشد، بنابراین می توان گفت بالاترین قیمت روغن گل محمدی به روغنی اختصاص داده می شود که درصد اسناس موجود در آن بالاتر بوده و همچنین کیفیت بیشتری داشته باشد علاوه بر این در نمونه ای کاملا بهداشتی و با رعایت کلیه ی استاندارد های لازم تولید شده باشد.

قیمت ارائه شده برای فروش روغن گل محمدی در مراکز اصلی همان قیمت فروش محصول از واحد تولیدی می باشد زیرا این مراکز محصولات خود را به وطر مستقفیم از واحد تولید کننده خریداری می کنند به همین علت است که امروزه بسیاری از افراد برای تامین نیاز خود به خرید از این مراکز که در استان خودشان در حال فعالیت می باشد روی می آورند.

گفتنی است که قیمتی که برای گل محمدی ارائه می شود در هر دوره ای به روز رسانی شده که این بروز رسانی قیمت به طور یکسان بر روی محصولات اعمال خواهد شد. به همین خاطر است که قیمت فروش روغن به دست آمده از گل محمدی در یک رنج در سراسر کشور ثابت می باشد.

حجم تولید روغن گل سرخ در ایران

تولید روغن گل سرخ در ایران در واحد های تولیدی مختلف به طور گسترده ای در حال انجام است تا بتوان علاوه بر تامین نیاز داخلی در بازار جهانی نیز فعالیت نمود، بنابراین به طور کلی می توان گفت حجم تولیدات روغن گل سرخ در ایران بیشتر از یناز مصرفی کشور می باشد.

دلیل اینکه می توان در ایران روغن گل سرخ را در حجم های بالایی تولید نموده و صادر نمود این است که دشت های وسیعی از گل سرخ به خصوص گل محمدی که یک نمونه ی محبوبی از گل رز می باشد در ایران یافت می شود. از دیگر دلایلی که برای فراهم شدن امکان صادرات مطرح شده است می توان به مرغوب و اصل بودن محصولات تولید شده اشاره نمود.

روغن گل محمدی

کیفیت روغن گل محمدی تولید شده در کاشان

روغن گل محمدی کاشان به دلیل اینکه در نمونه های کاملا با کیفیت تولید شده و همچنین برای تولید آن ها از مرغوب ترین نمونه های گل محمدی استفاده می شود به برترین نمونه روغن های موجود در بازار صادراتی معروف می باشد به همین دلیل بسیاری از کشور ها برای تامین روغن گل محمدی مورد نیاز خود به خرید از ایران روی آورده اند.

میزان اسانس موجود و فروش روغن گل محمدی باریج

در روغن گل محمدی باریج اسانس زیادی از گل محمدی وجود دارد. زیرا تولید کننده ی روغن باریج در ایران کلیه ی محصولات خود را با گل های محمدی دارای اسانس و عطر فراوان یا به عبارتی با کیفیت ترین نمونه های گل محمدی تولید می کنند. از طرفی تولید کننده های روغن گل محمدی باریچ برای بالا بردن کیفیت محصولات خود و تبدیل شدن به برترین برند روغن گل محمدی را دارای اسانس های بالا تولید می کنند تا هنگام مصرف عملکرد بهتری از خود نشان دهد و موجب جلب رضایت مشتریان و افزایش تقاضا به آن در بازار شود.

بنابراین می توان گفت روغن گل محمدی باریج یکی از برترین نمونه ها می باشد که علاوه بر پر فروش بودن در بازار ایران سهم صادراتی بالایی را به کشور های مختلف به خود اختصاص داده است.

روغن گل محمدی تولید شده در شرکت باریج به دلیل دارا بودن مقادیر زیادی از اسانس بهترین نمونه برای مصرف خوراکی، استنشاق و همچنین استفاده به صورت موضعی می باشد به همین خاطر است که نمونه ی قطره ای آن در دارو خانه ها و سایر مراکز فروش به طور گسترده ای توزیع می شود.

روغن گل محمدی

بیشترین حجم از خرید و فروش روغن گل در ایران

خرید و فروش روغن گل محمدی در تهران بیشتر از سایر شهرستان ها می باشند زیرا در این استان جمعیت زیادی زندگی می کنند به همین خاطر عرضه آن در بیشترین میزان ممکن در استان تهران انجام می شود.

گفتنی است که روغن گل محمدی تولیدی ایران در کشور های خارجی نیز به طور گسترده ای عرضه می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com