گلاب
خانه / گلاب سنگین / معتبرترین بازار خرید گلاب سنگین کاشان

معتبرترین بازار خرید گلاب سنگین کاشان

بازار خرید گلاب اصل سنگین کاشان در خارج از کشور از رونق بالایی برخوردار است، زیرا تولید کننده های گلاب کاشان به دلیل ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد های بهداشتی لازم امروزه به عنوان معتبر ترین واحد در حال فعالیت می باشد.

گلاب اصل

فروشگاه گلاب ناب کاشان

گلاب ناب کاشان در فروشگاه های سراسر کشور یافت می شود از اینرو امکان خرید بدون نیاز به مراجعه به واحد های تولید کننده فراهم است.

دلیل فراهم بودن امکان خرید در سراسر کشور این است که واحد های تولید کننده محصولات خود را در بین نمایندگی های مختلف توزیع می کنند. در این صورت نمایندگی ها که واحد های اصلی توزیع محصول در استان های مختلف هستند محصولات را در بین واحد های مختلف ارائه می دهند.

با وجود اینکه گلاب ناب کاشان در بین فروشگاه های مختلف یافت می شود بهترین مرکز برای خرید نمونه های مختلف  گلاب ها همان نمایندگی ها و یا فروشگاه های معتبری هستند که محصولات خود را با قیمت تعیین شده در واحد تولیدی به فروش می رسانند.

گلاب ناب کاشان در فروشگاه ها در نمونه های بسته بندی شده با وزن های مختلف و گالنی موجودند. از آنجا که خرید گالنی قیمت به صرفه تری به همراه دارد، صنایع مصرف کننده گلاب آن را به صورت بشکه ای خریداری می کنند.

گلاب اصل

لیست قیمت گلاب کاشان

قیمت گلاب کاشان در مراکز اصلی فروش در سراسر کشور یکسان است، زیرا این واحد ها محصولات خود را با ارائه لیست قیمت تعیین شده توسط کارخانه به فروش می رسانند. دلیل اینکه فروشگاه ها محصولات خود را با قیمت واحد تولیدی در بازار عرضه می کنند این است که آن ها سفارشات خود را به صورت عمده و مستقیم از واحد تولید کننده دریافت می کنند.

گلاب های تولید شده در کاشان با قیمتی متناسب با کیفیت محصول به فروش می رسند، که این قیمت در محدوده رنج قیمت تعیین شده برای انواع نمونه ها می باشد.

به طور کلی می توان گفت کیفیت انواع نمونه های گلاب هر واحد تولیدی در هر دوره ای ثابت است و پس از آن تغییر قیمت به صورت یکسان بر روی آن ها انجام می شود.

گفتنی است که قیمت انواع نمونه های گلاب تولیدی یک واحد یکسان نیست و بر حسب نوع، میزان تولید، غلظت، روش تولید و درجه کیفیت کاملا متفاوت می باشند.

گلاب کاشان در بازار صادراتی بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است زیرا گلاب های تولید شده در کاشان برترین نمونه های موجود در بازار صادراتی هستند، به همین دلیل است که درصد فروش صادراتی بالایی را به خود اختصاص داده اند.

گلاب اصل

تولید کننده های گلاب کعبه قمصر

گلاب کعبه قمصر یکی از بهترین گلاب های تولیدی شهرستان کاشان به شمار می آید، زیرا تولید کننده های گلاب قمصر به شیوه ای تخصصی و با استفاده از گل های محمدی در بهترین درجه کیفی محصولات خود را تولید می کنند.

گلاب کعبه یکی از برند های معتبری است که از زمان تاسیس واحد تولیدی تاکنون توانسته عملکردی موفق در زمینه تولید نشان داده و در بین تولید کننده ها به عنوان برترین ها شناخته شود.

از محصولات تولیدی شرکت قمصر علاوه بر تولید انواع نمونه های گلاب به شیوه ی سنتی و صنعتی می توان به تولید انواع عرقیات و شربت گیاهی اشاره نمود.

گفتنی است که اسانس های تولید شده در این استان نیز از کیفیت بی نظیری برخوردار بوده و علاوه طیف مصرف گسترده در بین صنعت های داخلی به کشور های متقاضی صادر می شوند.

این واحد تولیدی علاوه بر موارد مطرح شده در بالا معجون های ترکیبی را نیز تولید نموده و در بازار عرضه می کند. این معجون از ترکیب چندین گیاه دارویی تولید می شوند و برای درمان برخی از بیماری ها بسیار مناسب است.

بازار گلاب ۲۰ لیتری در بین صنعت های مختلف

بازار گلاب ۲۰ لیتری تولیدی بهترین برند های ایران در بین صنعت های مختلف ایران بیشتر از سایر نمونه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

گلاب ۲۰ لیتری در نمونه ی دو آتیشه پر فروش ترین محصول در بین صنعت های تولید کننده مواد غذایی، نوشیدنی، عطریات و… به شمار می آید. زیرا گلاب های دو آتیشه غلظت بالاتری نسبت به نمونه های دیگر گلاب داشته و در هنگام استفاده کیفیت بی نظیری را از خود نشان می دهد.

گلاب قرار گرفته درون گالن های ۲۰ لیتری از لحاظ کیفیت با گلاب های بسته بندی شده درون بطری های متفاوت یکسان است اما با قیمت مناسب تری به فروش می رسد زیرا همزمان با اینکه این نمونه خرید روش عمده به حساب می آید نیازی به مراحل بسته بندی و پلمپ نمودن محصول نمی باشد.

گلاب اصل

راه های شناخت گلاب اصل کاشان

گلاب اصل کاشان یکی از با کیفیت ترین نمونه های گلاب تولید شده در کشور می باشد که به دلیل کیفیت بی نظیری که دارد خرید فروش آن در بین مصرف کننده های داخلی و خارجی سالانه در حجم های بالایی انجام است. دلیل محبوب بودن گلاب کاشان تولید شدن آن ها در نمونه های اصلی است. در ادامه راه های شناخت گلاب اصل از تقلبی مطرح شده است تا  خریداران بتوانند خریدار محصولاتی با کیفیت باشند.

گلاب اصل:

  • هرگز رسوب نمی کند.
  • بوی مطبوع گل محمدی را دارا می باشد.
  • بوی ترشیدگی نمی کند.
  • کاملا شفاف و روشن می باشد.
  • همچنین گلاب اصل نور را جذب می کند.
  • دارای تلخی است که در مدت کوتاهی برطرف می شود.

اکثر تولید کنندگان گلاب در ایران انواع نمونه های گلاب را در نمونه ی اصلی تولید می کنند زیرا تنها در این صورت می توانند محصولات خود را  در بازار داخلی به فروش رسانده و در عرصه رقابت بین تولید کنندگان باقی بمانند.

قیمت هر لیتر گلاب عرضه شده در بازار

قیمت هر لیتر گلاب که در بازار داخلی عرضه شده است بسته به نوع، کیفیت، برند تولید کننده، رنج قیمت تعیین شده در بازار متفاوت می باشد. بالاترین قیمت هر لیتر گلاب به گلاب هایی اختصاص داده می شود که غلظت، کیفیت و  عطر بیشتری را داشته باشد.

برای اطلاع از قیمت هر لیتر گلاب تولید شده در واحد های مختلف می توان به مرکز اصلی فروش این محصول در استان خود مراجعه نموده یا از طریق سایت های اینترنتی فروش گلاب لیست قیمت را مشاهده نمود.

لازم به ذکر است که هم اکنون بالاترین قیمت گلاب موجود در کشور را گلاب طلا به خود اختصاص داده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com