گلاب
خانه / گلاب کرمان / نمایندگی پخش و فروش گلاب لاله زار کرمان

نمایندگی پخش و فروش گلاب لاله زار کرمان

گلاب لاله زار کرمان توسط نمایندگی های پخش و فروش محصولات این استان در سراسر کشور به طور گسترده ای در حال توزیع است تا امکان خرید محصولات این استان را در سراسر کشور به راحتی فراهم نماید.

گلاب لاله زار کرمان

مراکز خرید گلاب لاله زار کرمان

خرید گلاب لاله زار کرمان از مراکز اصلی این مزیت را برای مشتری به همراه دارد که محصولات کاملا با کیفیتی را با قیمت بسیار مناسب خریداری نماید.

مراکز اصلی فروش گلاب لاله زار تنها در استان کرمان فعالیت نمی کنند. به عبارتی واحد های تولید کننده گلاب کرمان برای اینکه محصولاتشان را در سراسر کشور با قیمت بسیار مناسبی به دست مشتری برسانند مراکزی را راه اندازی نموده اند که محصولات خود را به طور مستقیم از مرکز توزیع دریافت نموده و به دست متقاضی می رسانند.

مراکز مختلف فروش گلاب در سراسر کشور علاوه بر تامین نیاز مشتریانی که به این واحد ها مراجعه نموده یا ارتباط می گیرند. وظیفه ی توزیع محصول را در بین فروشگاه های مختلف استان خود بر عهده دارند.

در این صورت امکان خرید گلاب لاله زار کرمان برای همه ی افراد به راحتی امکان پذیر می باشد.

بازار گلاب لاله زار در تهران

بازار گلاب لاله زار از رونق بالایی در تهران برخوردار می باشد. به عبارتی گلاب لاله زار به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته بهترین جایگاه فروش را در تهران به خود اختصاص دهد.

در این صورت این استان سالانه درصد بالایی از گلاب مورد نیاز خود را از کرمان دریافت می کند.

خرید گلاب لاله زار در تهران به منظور رفع نیاز مصرف خانگی، استفاده در صنعت های مختلف مانند شیرینی پزی و همچنین انجام فعالیت های صادراتی می باشد.

گلاب لاله زار در بازار تهران با قیمت تعیین شده توسط مسئولان مراکز اصلی نیز یافت می شود طرفداران این نمونه خرید می توانند با مراجعه به مراکز اصلی فروش در این استان محصولات خود را دریافت نمایند.

گلاب لاله زار کرمان

فروش گلاب مرغوب لاله زار کرمان

گلاب مرغوب لاله زار کرمان در بازار داخلی حجم فروش گسترده ای را دارا می باشد زیرا این نمونه محصول کاملا مرغوب بوده و همانطور که در مطالب فوق ذکر شد قیمت فروش بسیار مناسبی نیز دارد. گلاب مرغوب لاله زار کرمان علاوه بر فروش در داخل کشور در خارج از ایران نیز به فروش می رسد. از دلایل فراهم شدن امکان فروش گلاب لاله زار کرمان به دیگر کشور ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • حجم تولیدات بیشتر از نیاز داخلی توسط واحد های تولیدی کننده ای که در کرمان فعالیت می کنند.
  • با کیفیت بودن محصولات تولید شده توسط آن ها
  • تولید محصول در نمونه ای کاملا بهداشتی موجب شده مجوز های صادرات گلاب به آن ها اعطا شود.

گلاب تولید شده در کرمان در بطری هایی با وزن های مختلف و یا به صورت گالنی در بازار داخلی و خارجی متناسب با سفارش مشتریان عرضه می شود. گفتنی است که گلاب های قرار گرفته در بطری ها با گلاب هایی که به صورت گالنی عرضه می شوند کیفیت یکسانی دارند اما گلاب های عرضه شده به صورت گالنی (عمده) قیمت مناسب تری دارند زیرا نیازی به مراحل بسته بندی نیست.

گلاب لاله زار کرمان

حجم تولیدی گلاب لاله زار در سال ۱۴۰۰

حجم تولیدات گلاب لاله زار در واحد های تولیدی در سال ۱۴۰۰ افزایش یافته است این موضوع به خاطر افزایش میزان سفارشات در بازار های داخلی و خارجی به شمار می آید.

از انواع نمونه های گلاب تولید شده در استان لاله زار کرمان می توان به گلاب دو آتیشه، زیر عطری، اصل، گلاب سنگین و گلاب سبک اشاره نمود.

اکثر اوقات این سوال برای افراد پیش می آید که گلاب سبک و سنگین به چه گلاب هایی گویند؟ این نمونه گلاب ها چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

گلاب سنگین چگونه تولید می شود؟

گلاب سنگین یا گلاب درجه یک را از ترکیب ۸۰ لیتر آب با ۳۰ تا ۳۵ کیلو گرم گل محمدی تازه و سپس تقطیر آن ها به دست می آورند که حاصل آن ۴۰ لیتر گلاب سنگین است. در این نمونه گلاب ۳۰ تا ۳۵ گرم اسانس وجود دارد.

این نوع گلاب به دلیل کیفیت بالا و غلظت مناسبی که دارد بهترین نمونه برای مصارف خانگی به شمار می آید.

گلاب سبک یا گلاب درجه دو را از ترکیب ۸۰ لیتر آب با ۱۰ تا ۲۰ کیلوگرم گل محمدی به دست می آید. حاصل این نمونه ترکیب ۴۰ کیلوگرم گلاب سبک است. این نوع گلاب گیفیت پایین تری از گلاب های سنگین دارد به همین دلیل به آن گلاب درجه دو می گویند.

گلاب لاله زار کرمان

قیمت فروش گلاب لاله زار

قیمت ارائه شده برای فروش گلاب لاله زار در انواع نمونه ها متفاوت می باشد به عبارتی قیمت گذاری بر روی انواع گلاب با توجه به شرایط مطرح شده در ادامه انجام می شود:

  • کیفیت گلاب
  • حجم تولید آن
  • میزان تقاضای آن در بازار (حجم تولیدات کم و میزان تقاضای بالا موجب افزایش قیمت می شود)
  • روند تولید آن (هر چه روند تولید سخت تر قیمت بالاتر)

در بین انواع نمونه های گلاب قیمت فروش گلاب دو آتیشه و گلاب های سنگین بالاتر و همچنین محصولاتی همانند روغن گل، اسانس گل نیز از سایر نمونه ها می باشد.

روش تولید گلاب لاله زار کرمان

روش تولید گلاب در استان لاله زار کرمان همانند سایر واحد های تولیدی به صورت سنتی و صنعتی می باشد. گلاب های تولید شده به روش سنتی کیفیت بالاتری از نمونه های صنعتی دارند این موضوع به خاطر جدا نشدن اسانس گلاب در روش تولید سنتی است. با این حال هر دو روش تولید درصد فروش بالایی را به خود اختصاص داده اند، به همین دلیل  تولید گلاب در کرمان در سال های اخیر روند صعودی را در پی دارد.

گلاب لاله زار کرمان

خرید گلاب لاله زار کرمان

برای خرید گلاب اصل لاله زار کرمان حتما نیاز به سفر به این استان نیست. زیرا گلاب های تولید شده در این استان توسط مرکز اصلی توزیع در سراسر کشور پخش می شوند بنابراین متقاضیان می توانند در استان خود انواع نمونه های گلاب اصل لاله زار را با قیمت بسیار مناسبی خریداری نمایند.

خرید گلاب اصل لاله زار علاوه بر ایران در دیگر کشور ها مانند عراق و ارمنستان به طور گسترده ای انجام می شود. به خاطر همین موضوع است که حجم تجارت گلاب این استان افزایش یافته است.

به همین دلیل است که کشت گل محمدی در لاله زار های کرمان به میزان بیشتری در حال انجام است زیرا از این طریق می توان با تامین گل محمدی مورد نیاز برای واحد های تولیدی مختلف حجم تولیدات را تا چندین درصد افزایش داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com