گلاب
خانه / عرقیات حقیقت دادجو / واحد تولیدی گلاب حقیقت دادجو در کاشان

واحد تولیدی گلاب حقیقت دادجو در کاشان

تولیدی گلاب حقیقت دادجو یکی از بهترین واحد های تولید کننده گلاب در کاشان به شمار می آید، زیرا محصولات در این واحد به روش تخصصی و داشتن اطلاع دقیق در مورد میزان ترکیب مواد اولیه برای تولید گلاب با کیفیت به دست می آیند.

گلاب حقیقت دادجو

برترین تولید کننده گلاب در ایران

تولید کننده گلاب در ایران واحد های تولیدی مختلفی هستند که در نقاط مختلفی از کشور در حال فعالیت هستند. تولید کنندگان ایرانی از آنجا که محصولاتی کاملا با کیفیت را تولید نموده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند به برترین تولید کنندگان در بازار جهانی تبدیل شده اند زیرا آن ها همزمان با تولید محصولی با کیفیت توانایی تولید انواع نمونه های گلاب را در حجم های بسیار بالایی دارند به همین علت است که توانسته اند جایگاه برترین تولید کننده را در بازار جهانی به خود اختصاص دهند.

بیشترین واحد های تولیدی گلاب ایران در شهرستان کاشان در حال فعالیت می باشند زیرا در این استان دشت های وسیعی از گل محمدی یافت می شود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند به همین دلیل می توان در تولید گلاب از آن ها استفاده نمود.

علاوه بر این در نقاط دیگری از کشور که گل محمدی رویش دارد می توان گلاب را تولید نمود، مانند لاله زار های کرمان، شهرستان میمند واقع در استان فارس، کرمانشاه، شهرستان تنکابن واقع در مازنداران و…

گفتنی است که تولید کننده های ایرانی توانسته اند با استفاده از تجهیزاتی کاملا استاندارد، تولید محصول به روش تخصصی و همچنین به کار گیری روش هایی برای تولید محصول در نمونه های کاملا بهداشتی و مطابق با استاندارد جهانی توانسته اند در بین کشور های مختلف جایگاه بگیرند.

گلاب حقیقت دادجو

حجم تولیدات گلاب ناب

شرکت تولیدی گلاب ناب کاشان در سال های اخیر در حال توسعه واحد تولیدی خود برای افزایش حجم تولیداتش است زیرا از این طریق می تواند همزمان با پاسخگویی به نیاز داخلی و خارجی کشور درآمد زیادی را کسب نموده و همچنین در بین رقبای داخلی جزو برترین تولید کننده ها قرار گیرد.

در بین انواع نمونه های گلاب ناب حجم تولیدات گلاب های عیار بالا بیشتر است زیرا این نوع گلاب ها به دلیل داشتن خواص بیشتر و کیفیت بالاتر متقاضیان بیشتری را به خود اختصاص داده است، این موضوع در حالی است که قیمت گلاب های عیار بالا، بیشتر از سایر نمونه های گلاب است.

یکی از بهترین نمونه های گلاب عیار بالا گلاب دو آتیشه است که سهم فروش آن به کشور های مختلف چندین برابر بیشتر از سایر نمونه ها می باشد.

گلاب حقیقت دادجو

قیمت خرید گلاب اعلا

خرید گلاب اعلا برحسب عیاری که دارند با قیمت های متفاوتی در حال انجام است. به عبارتی می توان گفت هرچه عیار گلاب بالاتر باشد کیفیت بیشتری خواهد داشت و به همین دلیل قیمت بیشتری از نمونه های دارای عیار پایین تر خواهد داشت.

امکان خرید گلاب عیار بالا به صورت عمده و جزئی فراهم است  و از آنجا که خرید عمده قیمت به صرفه تری را برای مشتری به همراه دارد از اینرو بسیاری از مکراکز خرید خود را از این طریف تامین می کنند.

قیمت های متفاوتی بر ای خرید گلاب در هر دوره اعمال می شود که این قیمت ها تفاوت چند درصدی با یکدیگر دارند.

برای اطلاع از قیمت هر لیتر گلاب می توان به واحد های اصلی توزیع این نمونه محصول در استان ها مختلف مراجعه نمود.

درصد فروش گلاب کاشان در بازار جهانی

فروش گلاب کاشان در بازار جهانی سالانه بالاترین درصد ها را به خود اختصاص داده اند زیرا گلاب های تولید شده در این استان به بهترین گلاب ها در بازار جهانی معروف بوده و متقاضیان زیادی را در خارج از کشور به خود اختصاص داده اند.

فروش گلاب کاشان امروزه در ارمنستان و عراق در حجم های بالا انجام می شود گفتنی است که در ترکیه نیز گلاب کاشان متقاضیانی دارد به همین دلیل می توان با برند سازی مناسب و انجام تبلیغات به طور گسترده حجم وسیع تری از محصولات خود را در این کشور به فروش رساند.

قیمت گلاب لیتری چند است؟

قیمت گلاب صادراتی لیتری چند است؟ این سوالی است که برای بیشتر وارد کنندگان پیش می آید. گلاب در بازار صادراتی در انواع نمونه ها با قیمتی که برای هر لیتر در واحد تولیدی جهت صادرات ارائه شده است به فروش می رسد زیرا محصولات واحد تولیدی به طور عمده و مستقیم به دست وارد کنندگان کشور های مختلف می رسد، بنابراین پایین ترین قیمت ممکن است. این موجب نقش مهمی در جذب مشتری از کشور های مختلف داشته و از این طریق موجب بالا رفتن درصد خرید و فروش می شود.

میزان تولیدات سالانه گلاب حقیقت دادجو

گلاب حقیقت دادجو میزان تولیدات سالانه بالایی را به خود اختصاص داده است زیرا در این واحد تولیدی تعداد زیادی نیروی متخصص وجود داشته که سالانه حجم زیادی از گلاب های با کیفیت را تولید و روانه بازار می کند.

گلاب حقیقت دادجو یکی از بهترین گلاب به دست آمده در شهرستان کاشان است که در هر دو نوع لیتر بندی شده در بطری های مختلف و گالنی کیفیت بالایی داشته به همین دلیل توانسته خانوار ها و واحد های مصرف کننده ی گلاب به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

گلاب های حقیقت دادجو در انواع گلاب ممتاز، اصل، دو آتیشه و زیر عطری تولید می شوند که حجم خرید و فروش گلاب دو آتیشه بالاتر است به همین دلیل تولیدات آن بیشتر از سایر نمونه ها در حال انجام است.

کدام یک از واحد های تولیدی گلاب در ایران توانایی صادرات محصولات خود را دارند؟

واحد های تولیدی از ایران توانایی انجام فعالیت های صادراتی را بر عهده دارند که:

  • محصولات تولید شده توسط آن ها در نمونه ی اصلی باشد.
  • کیفیت و استاندارد لازم را داشته و با رعایت نکات بهداشتی تولید شده باشد.
  • برند سازی و تبلیغات را به شیوه ای مناسب پیاده سازی کرده باشند.
  • محصولاتشان را بیشتر از حجم نیاز داخلی تولید نماید.
  • بازار های هدف را به درستی شناسایی کرده و متقاضیانی را برای محصولات خود داشته باشد.
  • محصولاتش دارای بسته بندی بهداشتی و مناسب بوده و کلیه ی استاندارد ها بر روی بطری درج شده باشد.

اکثر واحد های تولید کننده گلاب توانایی انجام فعالیت های صادراتی را برعمده دارند. از جمله واحد های صادر کننده ی گلاب از ایران می توان شرکت حقیقت دادجو، گلاب کعبه قمصر، شرکت میمند کاشان، گلاب زهرا کرمان، شرکت اروما کاشان و… اشاره نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش: مهندس غلامی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135775237
آدرس کانال: golabgiran_ir@
پست الکترونیکی: golabgiran@yahoo.com